Ege Haberleri

EGE

  Devlet Bahçeli, İzmir mitingini iptal etmedi

  İZMİR, (DHA)
  10 Ekim 2015 - 16:25Son Güncelleme : 10 Ekim 2015 - 16:27

  ANKARA’daki terör saldırısından sonra MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, İzmir mitingini iptal etmediği belirtildi. Bahçeli’nin, yarın Gündoğdu Meydanı’nda, partililerine sesleneceği mitinge, MHP İl Başkanı Necat Karataş’tan da çağrı geldi.

  Ankara’daki terör saldırılarından sonra Başbakan Ahmet Davutoğlu 3 günlük, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da bugün yarınki mitinglerini iptal etti. Yarın, Gündoğdu Meydanı’nda miting düzenleyecek olan MHP Genel Başkanı Devlet bahçeli mitingi ertelemedi. Bahçeli’nin mitinginin, planlandığı gibi saat 14.00’de başlayacağı açıklandı. Mitingle ilgili açıklama yapan MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, şöyle dedi:

  "Ülkenin şu anki durumundan hoşnut olmayan, yaşanan terör olaylarını içine sindiremeyen, ’Teröre hayır’, ’Adaletsizliğe hayır’ diyen, verdiğimiz şehitlerin acısını içinde hisseden, sevdası İzmir ve Türkiye olan, kaygısı da yine İzmir ve Türkiye’nin geleceği olan, huzurlu, güvenli bir Türkiye arzusu olan herkesi yarın saat 14.00’te Gündoğdu Meydanı’na bekliyoruz. Bütün olumsuzlukları haykırmaya bekliyoruz." 

  Etiketler: izmir , mhp , miting
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı