Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Devlet Bahçeli: Gazeteci ve basın patronlarına yapılan zulüm...

  DHA
  16.09.2015 - 01:28 | Son Güncelleme:

  MHP lideri Devlet Bahçeli, Hürriyet Gazetesi'ne düzenlenen saldırılar ve Doğan Grubu'na yapılan operasyonla ilgili açıklamada bulundu. Bahçeli, "Özellikle basın kurumlarına, basın çalışanlarına ve basın sahiplerine karşı bugünkü iktidarın yapmış olduğu zulüm artık milletimizce tahammül edilemeyecek bir sınıra ulaşmıştır. Ama 1 Kasım’dan sonra Türkiye rahatlayacaktır inşallah." diye konuştu.

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

  Bir basın mensubunun, "Nokta Dergisi’ne yönelik bir operasyon gerçekleştirdi. Ardından 88 yaşındaki yönelik bir soruşturma başlatıldı. Ve en son Doğan Grubu’na yönelik bir terör soruşturması başlatıldı. Bunları nasıl buluyorsunuz ?" sorusuna Bahçeli, " Bunların hiçbirisini doğru bulmuyoruz. Özellikle basın kurumlarına, basın çalışanlarına ve basın sahiplerine karşı bugünkü iktidarın yapmış olduğu zulüm artık milletimizce tahammül edilemeyecek bir sınıra ulaşmıştır. Ama 1 Kasım’dan sonra Türkiye rahatlayacaktır inşallah" dedi.

  Devlet Bahçeli: Gazeteci ve basın patronlarına yapılan zulüm... Palavralarla dolu manşeti ciddiye alıp soruşturma başlattılar

  Devlet Bahçeli: Gazeteci ve basın patronlarına yapılan zulüm... CHP’li Tezcan: Utanç verici bir itham

  Devlet Bahçeli: Gazeteci ve basın patronlarına yapılan zulüm... O manşete takipsizlik

  Etiketler: son dakika

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı