Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Devleri birbirine düşürdü

Kayserispor’un başarılı futbolcusu Mehmet Eren için Galatasaray ve Beşiktaş arasında büyük bir rekabet yaşanıyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Her iki takım da başarılı futbolcuyu transfer edebilmek için yoğun bir çalışma yürütüyor.

Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’na katılan Mehmet’in menajeri Mahmut Güneş, “Mehmet Eren için Galatasaray ve Beşiktaş’la görüştüm. Sezon sonunda Mehmet’in Kayserispor’la mukavelesi bitiyor. Önümüzdeki hafta içerisinde transfer kesinlik kazanacak” dedi.

Biz ne Galatasaray ne de Beşiktaş’la maddi konuları görüşmedik. Kayserispor’la anlaşırsanız sev seve geliriz dedik; çünkü Mehmet, Kayserispor’da çok mutlu, yönetim de onu çok seviyor” şeklinde konuşan Güneş, Beşiktaş’ın bu konuda biraz daha ciddi olduğunu söyledi. Yıldırım Demirören’in seçimle ilgili çalışmalarını düzenlemesinin ardından bu konuya ciddi bir şekilde eğileceğini düşündüğünü ifade eden Güneş, İspanya’dan Mallarco’nun da Mehmet Eren’i istediğini söyledi.

Mehmet Eren’in Kayserispor’la sözleşmesi 31 Mayıs 2010’da bitiyor.

Savunma dahil pek çok mevkide oynayabilen başarılı futbolcu, Kayseri Erciyesspor’da forvet oynamıştı, şu an formasını giydiği Kayserispor’da ise sol kanatta görev yapıyor.

TRABZONSPOR MEHMET BATTAL’I HÂLA İSTİYOR

Mehmet Battal’ın da temsil haklarını elinde bulunduran Mahmut Güneş, Trabzonspor’un Sezon başında olduğu gibi şimdi de Mehmet Battal’a talip olduğunu söyledi.

Bucaspor yönetimi de Trabzonspor’la görüştüğünü söyledi. Mehmet Battal, Ünal Karaman’ın Ümit Milli Takım’dan oyuncusu aynı zamanda, bu durumun da transferde etkili olabileceğini düşünüyorum” diyen Güneş, Bursaspor ve Kayserispor’un Mehmet Battal’ı transfer etmek için beklediğini, ancak Fenerbahçe’den henüz bir teklif almadıklarını sözlerine ekledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz