« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Devler ligi emri

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İşbaşı yapan Şadan Kalkavan ile Selim Soydan, futbolcularla tanıştı ve ‘‘LİGİ MUTLAKA İKİNCİ BİTİRMELİSİNİZ’’ dedi.

İlk gün mesaisi

Fenerbahçe'de Kalkavan- Soydan rüzgarı erken esmeye başladı. Yönetim kuruluna seçilen ve futbol takımının patronluğuna soyunan ikili, dün Dereağzı'nda işbaşı yapıp futbolcularla tanıştı. Son şampiyonlukta imzası bulunan Kalkavan ile Soydan, şampiyonlar ligi için emir verdi.

Başkan konuştu

Futbolcularla İlk önce Başkan Aziz Yıldırım konuştu ve futbol takımının tüm sorumluluğunun Şadan Kalkavan- Selim Soydan ikilisine verildiğini bildirdi. Kalkavan ise, ‘‘Hepiniz milli futbolcularsınız. Hem Türkiye, hem de yabancı milli takımlardaki başarınızı bu takıma da yansıtmanızı bekliyorum’’ dedi.

Ben de futbolcuyum

Selim Soydan da futbolcuların arasına girip oturarak, ‘‘Ben sizlerden biriyim. Bundan böyle tüm sıkıntılarını bana anlatacaksınız. Bir futbolcu ağabeyiniz gibi yönetime sorunlarını taşıyacağım. Fenerbahçe'de oynamak büyük bir onurdur. Bunu hepiniz yaşayarak anlayacaksınız’’ diye konuştu.

Fener eksik çalıştı

F.Bahçe, G.Antep maçının hazırlıklarını dün de sürdürdü. Eksik kadro ile çalışan sarı lacivertliler, kondisyonla başlayıp çift kale ile bitirdiler. A milli takım kampında bulunan futbolcuların yanı sıra Mustafa, Boliç ve Efe'nin katılmadığı çalışmada Oulare düz koşuyla yetindi.

Erkan da sakatlandı

Fenerbahçe'nin dünkü antrenmanında da Erkan sakatlandı. Metin Diyadin ile girdiği ikili mücadele sonrasında yere yığılan Erkan önce tesislerde tedavi gördü, ardından ambulans ile Acıbadem Hastanesi'ne kaldırıldı. Kasığında yırtık bulunan Erkan'ın 3 hafta futbol oynayamayacağı açıklandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler