« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Devler kapıştı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Daha önce anlaşmaya vardıkları Denizlisporlu Ümit'in Fenerbahçe'ye transferine tepki gösteren Beşiktaş yöneticisi Hasan Gocay, ‘‘Bizimle centilmenlik anlaşması imzalayıp, daha sonra sözlerinden dönenlere gerekli cevabı vereceğiz’’ dedi.

Beşiktaş'ın daha önce prensip anlaşmasına vardığı Denizlisporlu Ümit'in F.Bahçe'ye transferi iki kulüp arasında gerginlik yarattı. Ezeli rakiplerini centilmenlik anlaşmasına uymamakla suçlayan Beşiktaş yöneticisi Hasan Gocay, ‘‘Bizimle centilmenlik anlaşması imzalayıp, daha sonra sözlerinden dönenlere karşı cevabımız ağır olacak’’ dedi.

Ümit'le daha önce protokol imzaladıklarını belirten Gocay, ‘‘Beşiktaş olarak her futbolcuyu alacak güce sahibiz. Geçmişten gelen bir çizgimiz var. Bu çizginin dışına çıkmak istemiyoruz. Ancak rakiplerimiz bizi buna zorluyor. Bundan sonra yumruğumuzu masaya daha sert vurarak, tavrımızı net bir şekilde ortaya koyacağız’’ diye konuştu.

Teknik direktör Nevi Scala'nın İsveç'te oyuncu baktığını belirten Gocay, Bayern Münih'in golcüsü Jancker ile de önümüzdeki günlerde masaya oturulacağını ifade etti. Gocay, G.Saray'dan iki oyuncu ile görüşme yaptıklarını, Scala'nın raporunda gönderilmesini istediği futbolcuları takasta kullanabileceklerini sözlerine ekledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz