Gündem Haberleri

  Devler Kanal D'de

  Hürriyet Haber
  01.01.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Dün gece ekradana getirdiği özel yılbaşı programıyla ratingleri altüst eden Kanal D, yeni yılın bu ilk gününde de izleyicilerine muhteşem bir konser ziyafeti çekecek.

  Müzik dünyasının divaları kabul edilen 5 süper yıldız Aretha Franklin, Gloria Estefan, Celine Dion, Mariah Carey ve Shania Twain'in ilk kez aynı sahneyi paylaştığı muhteşem konser, Türkiye'de sadece Kanal D'de yayınlanacak ‘‘Beş Efsane Kadın’’ konseri bu gece saat 23.45'ten itibaren ekrana gelecek.

  Uzun kariyerleri boyunca albümleri milyonlarca satmış olan 5 dev sanatçı, bu konseri ‘‘Müzik eğitimine destek’’ amacıyla New York'ta gerçekleştirdiler. Müziğin divaları bu konserde hem kendilerinin en güzel şarkılarını seslendirecek, hem de yaptıkları düetlerle izleyicilere unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacaklar. Öte yandan, sanatçıların konser kayıtlarını içeren albüm büyük ilgi görmeye devam ediyor. Bu albümde yer alan ‘‘Natural Woman’’ şarkısı son günlerde radyoların ve müzik kanallarının en çok istek alan şarkıları arasında bulunuyor.  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı