GeriFutbol Devam et Başkan
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Devam et Başkan

Devam et Başkan
refid:27987353 ilişkili resim dosyası

“Futbol takımı iyi gidiyor, mali çıkmazdan bulduğumuz kaynaklarla kurtulduk” diyen yönetim kurulu, bu seyrin devamı için Yarsuvat’a ‘Mevcut ekiple devam’ baskısı yapıyor. Yarsuvat ikna olmazsa Durun Özbek aday olacak.

ADAYLIĞINI “Ben 8 Aylığına bu görevi devralıyorum. G.Saray tek adaylı bir seçim yaşamasın diye bu göreve talip oldum” diyerek duyuran ve 25 Ekim 2015’de göreve seçilen Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat’a ‘devam et’ baskısı geldi. G.Saray’ın sorunlarını kısa sürede tespit edip geçici bir yönetim kurulu olmalarına rağmen başarılı hamlelere imza atılması, beraberinde de bu ilginç teklifi getirdi.
Seçilir seçilmez, kulübü 2015 Mayıs’ında seçime taşıyacağını belirten ve 6 aylığına göreve gelen G.Saray Başkanı’nı henüz bu teklife onay vermedi.

MAYIS AYINA KADAR YORULURUM

FUTBOL takımının iyi gidişi, Ali Sami Yen Oteli projesine imza atmaları, mali açıdan çıkmazda olan G.Saray’ı buldukları kaynaklar ile krize girmekten kurtarmaları nedeni ile yönetim, Yarsuvat’a “Sen aday ol, bu ekip devam etsin” dedi. Tüm üyelerin olumlu görüşüne rağmen Yarsuvat “Mayıs ayında kongre olacak ve aday olmayacağım. Mayıs’a kadar da yorulurum” diyerek bu teklifi geri çevirdi. Yarsuvat, yaşı ve akademik kariyerine devam etme isteği nedeni ile aday olmayı düşünmüyor.
G.Saray’da daha önce Adnan Öztürk ile Turgay Kıran, adaylıklarını açıklamıştı. Yönetim, Yarsuvat’ı ikna edemezse Dursun Özbek’in adaylığını açıklaması bekleniyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle