« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Dev turnuvaya görkemli kapanış

Geleneksel Türk Kalp Vakfı Club Sporium Puanlı Tenis Turnuvası Turkcell - Point Hotel Senior Tennis Cup, ödül töreniyle sona erdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Türkiye Tenis Federasyonu'nun takviminde ve Türk Kalp Vakfı’nın 23. Kalp Haftası programı içinde yer alan bu teşvik puanlı turnuva, yoğun bir katılımla, Turkcell ve Point Hotel’in isim sponsorluğunda, TEB Özel Bankacılık ve Doğa Koleji’nin ana sponsorluğunda, Bioblas, Savior Otomasyon, Banat, Lufthansa Alman Hava Yolları, Kafkas Mücevherat, Cem Ofset’in ürün sponsorluğunda gerçekleşerek, iş, spor, kültür ve sanat dünyasının tanınmış simaları ve ünlü tenisçilerin katılımıyla gerçekleşti.

 

Hülya Avşar, Ferhat Göçer, Ömür Gedik gibi simaların da renk kattığı 18+ ile 70+ yaş aralığındaki turnuva zevkli ve çekişmeli karşılaşmalara sahne oldu.

 

ENGİN KRATZER'İN MİNİ YORUMU

 

Tenis camiasında Nejat Paşa diye tanınan Nejat Müldür, tenise 1985 yılında başladı ve çok kısa zamanda kortlarda seniorların korkulu rüyası oldu. Bitmek bilmeyen enerjisi ve mücadele azmiyle birçok şampiyonluklar elde etti. 63 yaşında genç delikanlı görünümlü Müldür Paşa tenis sahalarının dışında da sosyal yönü ve girişimciliği ile takdir edilecek bir kişiliğe sahip. Tenisin Paşası yoğun tenis temposunu dışında kendine görev bildiği en önemli olay Türk Kalp Vakfı Tenis Turnuvası. Her sene Sporium tesislerinde yapılan bu turnuva bayram havasında geçiyor. Açılış kokteylinde Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal'ın da bizzat bulunduğu basın toplantısında tahmini 500'e yakın tenisçi 2 hafta boyunca mücadele etti.

 

Dev turnuvaya görkemli kapanış


Bunları da Beğenebilirsiniz