Teknoloji Haberleri

  Dev teknoloji fuarı başlıyor

  A.A.
  19.11.2009 - 10:30 | Son Güncelleme:

  Uluslararası Bilgisayar ve Tüketici Elektroniği Fuarı törenle açıldı.

  Lütfi Kırdar Fuar Merkezi'nde düzenlenen fuarın açılış kurdelesini,  Rönesans Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Göksel, Toshiba Türkiye Genel  Müdürü Aytaç Biter ile birlikte kesti.

  Göksel, açılışta yaptığı konuşmasında, aynı anda çok fazla yeniliği bir  arada gördüğü için mutlu olduğunu belirterek, “Buyurun hep birlikte gezelim,  görelim” dedi.

  Toshiba Türkiye Genel Müdürü Aytaç Biter ise AA muhabirine yaptığı  değerlendirmede, fuarda yeni ürünleri kullanıcılara ilk elden tanıtma, ürünlere  dokunabilmelerini ve en doğru bilgiyi ilk elden almalarını sağlamayı  amaçladıklarını söyledi.

  Biter, fuarda ilk defa sergilenen birçok yeni modelin olduğunu, özellikle  güçlü grafikli oyun için uygun ürünlerin ilk defa sunulduğunu kaydederek, “Yine  uzaktan kumanda yerine elle kontrol edilebilen cihazlarımız var. Gelişmiş ekran  ve ses sistemi olan bilgisayarlarımız var. Görüntü kalitesi mevcut teknolojilere  göre çok daha iyi olan televizyonlarımız var. Yine çok küçük boyutta neredeyse  cep telefonu boyutunda Full HD kameralarımız var” dedi.

  Uluslararası Bilgisayar ve Tüketici Elektroniği Fuarı, 19-22 Kasım  tarihleri arasında Lütfi Kırdar Fuar Merkezi'nde ziyaretçilerle buluşacak.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı