« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Detroit’e sekman ayarı

Pistons’da sakatlıktan kurtulan Prince, Hamilton ve Ben Gordon da sahadaydı ama yine sonuç değişmedi. Raptors bir kez daha kazandı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
TORONTO Raptors’ın Detroit’i, hem de deplasmanda sadece 64 sayıda tutması ve 30 sayı farkla kazanması büyük hadiseydi. Pistons bu kez Kanada’da rövanşı almaya kararlıydı. Tüm ağır silahlarını sahaya sürdü ama kazandıkça güven depolayan Raptors sallansa da yıkılmadı. 19 sayı Raptors lehine biten ilk devrenin ardından klasikleşen 3. çeyrek ataleti vardı Kanadalıların.

Detroit yetişti, ama bu kez de son çeyrekte Raptors duvarına çarptılar. Sezon başından beri yapamadığını yapmaya çabalayan Raptors, savunması ve inadıyla püskürttü Pistons’ı ve çok değerli bir galibiyet aldı. Hidayet’in 14 sayı ve 6 asistle yine sahanın asist kralı olduğu maçta Chris Bosh 25 sayı, 16 ribauntla taşıdı takımını.

Öte yandan Celtics, son saniye basketiyle kaybetti Clippers’a; 92-90. Baron Davis ipini çekti yeşillerin. Son saniyede kaybetmekten daha kötüsü Clippers’a kaybetmek. Clippers yahu, bildiğin Clippers...

TOPLU SONUÇLAR

· Toronto-Detroit: 102-95
· LA Clippers-Boston: 92-90
· Cleveland-Houston: 108-83
· Miami-Indiana: 114-80
· Denver-Dallas: 96-104
· New York-San Antonio: 88-95

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler