Ege Haberleri

EGE

  Destek yağıyor

  İZMİR, (DHA)
  06 Mayıs 2011 - 00:00Son Güncelleme : 05 Mayıs 2011 - 21:33

  İZMİR Büyükşehir Belediyesi’ne yönelik operasyonun ardından Başkan Aziz Kocaoğlu’na destek ve moral vermek için gelen Sasalılılar, meclis salonunu adeta “miting alanına” çevirdi.

  Sasalı eski Belediye Başkanı Veli Kasap’ın önderliğinde gerçekleşen ziyarete katılan genç-yaşlı, kadın-çocuk 250’yi aşkın kişi, Kocaoğlu’nun duygulu konuşması sırasında gözyaşlarını tutamadı. Sasalı halkına desteklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Kocaoğlu, “Hiçbir sıkıntımız yok. Üç gündür sabahlara kadar, avukatlar aracılığıyla sorgulamaların sonuçlarını okuyorum. Hayatım boyunca hiç düşmanım olmadı. Zaman zaman bilerek ya da bilmeyerek kötülük yapanlar oldu. Şu anda İzmir’de küs olduğum, konuşmadığım hiçbir kişi yok. İnsan, kin tutmayarak, affederek yücelir. Herkese vatandaş olarak baktım, bakıyorum. Kimseye o parti, bu parti diye bakmadım. Bana bu belediyeyi emanet ettiler. Ben de bu görevi yaptığım sürece buna layık olacağım” dedi. Başkan’ın konuşması sık sık, “Aziz Başkan, sen bizim her şeyimizsin”, “Seninle gurur duyuyoruz” sloganlarıyla kesildi.

  Yazarlar da ziyaret etti

  Başkan Aziz Kocaoğlu’na bir destek de yazarlardan geldi. “İzmirim Kitap Dizisi” yazarlarından Adnan Turgut, Ali Ekber Yıldırım, Avram Ventura, Duygu Özsüphandağ Yayman, Elvan Feyzioğlu, Emel Kayın, Ferda İzbudak Akıncı, Fergül Yücel, Gönül İlhan, Haluk Işık, Hidayet Karakuş, Hülya Soşekerci, İhsan Bayram, İlhan Pınar, Lütfü Dağtaş, Murat Şahin, Okan Yüksel, Orhan Beşikçi, Raşel Rakella Asal, Saadet Erciyas, Sancar Maruflu, Şadan Gökovalı ve Şükran Yücel, “Yanındayız” mesajı verdi.

   

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı