MUĞLA HABERLERİ

Destek Kart Projesi Uygulamaya Konuldu

IHA
14.09.2015 - 16:39Son Güncelleme :

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN DESTEK KART PROJESİ TANITIMI YAPILMIŞTI.

IHA

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlamında önemli hizmetlerinden biri olan ve 22 Temmuz 2015 tarihinde başlattığı “Destek Kart” projesi ile bugüne kadar ihtiyaç sahibi 200 aileye ulaştı ve 30 bin 600 TL yardımda bulundu.
Muğla Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Hacı Koç, Destek Kart hizmeti ile vatandaşların ihtiyacına göre gıda, giysi, kırtasiye ve temizlik ihtiyaçlarını pos cihazı olan her yerden karşılayabildiğini söyledi ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara hızlı, güvenilir, düzenli destek verdiklerini söyledi. Hacı Koç; “22 Temmuz tarihinde başlatmış olduğumuz Destek Kart projesi ile ihtiyaç sahibi 200 ailemize 30 bin 600 TL yardımda bulunduk. Destek Kart, 150-250 TL limiti olan, Muğla ili genelinde Büyükşehir Belediyesi’ne müracaat eden, sosyal inceleme görevlilerinin incelemesinden sonra sosyal yardım almasına karar verilen ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza veriliyor. Vatandaşlarımız Muğla Büyükşehir Belediyesi Destek Kart ile pos cihazı bulunan her yerden gıda, giysi, kırtasiye ve temizlik ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Destek Kart ile, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza sabit koliler veya evlerine kömür yardımı yapmak yerine daha çağdaş bir yöntemle sosyal yardımda bulunuyoruz. Şahsın kendi ihtiyacına göre ve hiç kimsenin haberi olmadan yanlarında oluyoruz. Muğla il genelinde Destek Kart hizmetimiz devam edecek” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Destek Kart Projesi Uygulamaya Konuldu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 14 Eylül 2015 tarihinde saat 16 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Destek Kart Projesi Uygulamaya Konuldu haberi güncellenecektir.

MUĞLA NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:23
 • Guneş
  08:05
 • Öğle
  13:11
 • İkindi
  15:42
 • Akşam
  17:58
 • Yatsı
  19:28
Sayfa Başı