« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Destek çığ gibi büyüyor

Adnan Polat’ın ön ayak olup başlattığı kampanyaya ilgi her geçen gün artıyor. Banka hesap numaralarına yatırılanlarla birlikte yardım miktarının hafta sonuna kadar 10 milyon dolara ulaşması bekleniyor.

İlhan SÖYLER
SON GÜNCELLEME
G.SARAY’ın içinde bulunduğu ekonomik krizden kurtulabilmesi için önayak olup kampanya başlatan eski yönetici Adnan Polat’ın projesi büyük ilgi görüyor. Sarı kırmızılı renklere gönül verenler, Polat’ın başlattığı bu girişime destek verip, kampanyaya sahip çıkarken, ilk gün 4 milyon dolara ulaşan bağış miktanının, banka hesap numaralarına yatırılanlarla birlikte hafta sonuna kadar 10 milyon dolara ulaşması bekleniyor.

Sarı kırmızılı camianın ileri gelenleri, "Bu kampanyanın ardından hiçbir art niyet aranmamalıdır. Sadece yardım amaçlı düzenlenen kampanya G.Saray’ı seven herkesin destek vermesi gerekir" derken, bu projeye herkesin sahip çıkması gerektiğini belirttiler.

Herkes elini taşın altına soksun

"G.Saray’ın mali krizden çıkması için bin 500 kişiden 100’er bin dolar toplayalım" diyerek ilk adımı atan, ardından bu işi kampanyaya dönüştüren Adnan Polat’a bu girişimi nedeniye çok sayıda faks, telefon mesajı ve mektubun geldiği öğrenildi. Her kesimden insanın gönüllü olarak destek verdiği kampanyada Polat’a gelen mesajlarda, "Tamam biz G.Saray için her türlü yardımı yapmaya hazırız. Ancak sarı kırmızılı kulübü seven herkesin taşın altına elini sokması lazım. Özellikle G.Saray camiasında görev almış, şöhret olmuş, isim yapmış insanlara büyük iş düşüyor. Bu zor günde herkese görev düşüyor" dedikleri ifade edildi.

İŞTE BANKA HESAP NUMARALARI

ADNAN POLAT:

Ziraat Bankası  (Mecidiyeköy)

45111475-5001 (YTL)

45111475-5002 (DOLAR)

45111475-5003 (EURO)

GALATASARAY:

Denizbank (Zincirlikuyu)

100840-353 (YTL)

100840-354 (DOLAR)

100840-355 (EURO)

Swift:914DENITRIS


Arkan: Para gelsin gerekeni yaparız

G.SARAY Kulübü Mali İşler Sorumlusu Refik Arkan, Adnan Polat’ın başlattığı kampanyanın tamamen kişisel bir hareket olduğunu ve kulüp ile bağlantısının bulunmadığını söyledi. Arkan, Adnan Polat hesapları dışında G.Saray Kulübü’ne ait hesapların camiaya duyurulmasının nedenini ise "Taraftarlarımızın ilgisi karşısında mecbur kaldık ve zaten var olan hesaplarımızı açıkladık. Bu hesaplara senelerdir yardım yapan taraftarlarımız oluyordu zaten" diyerek bilgiler verdi. Refik Arkan, kulübün dışında gelişen bir kampanya olduğu için kontrolün kendilerinde olmadığını ve ilgili kişilerin biriken yardımı kendilerine aktardıkları takdirde hesap-kitap yapabileceklerini söyledi. Arkan, "Para kasamıza girince icabına bakarız. Kimse merak etmesin. Öncelikli ödemelerimizi yapacağız. UEFA’ya, FIFA’ya, kime ne gerekiyorsa acil olarak onları ödeyeceğiz" diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler