Ege Haberleri

  Dervişoğlu sert çıktı

  Burcu TANER / İZMİR, (DHA)
  17.05.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  MHP İzmir 1. Bölge üçüncü sıra milletvekili adayı Müsavat Dervişoğlu, kaset skandallarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

  MHP’nin hedef tahtasına konduğunu söyleyen Dervişoğlu, “O ahlaksız kasetleri kimler çektiyse otursun aileleriyle birlikte seyretsin. Bizim terbiyemiz o kabil şeylerle uğraşmaya müsait değil. Bu soruya cevap verirken bile zorlanıyorum. Adam tehdit göndermiş, ‘Buzdağının üstü görünüyor’ diyor. Ellerinde ne varsa zaman kaybetmeden, ayın 18’ini beklemeden açıklasınlar. Şantaja ve tehdide pabuç bırakacak bir camia olmadığımızı herkes biliyor” dedi.

  Atımızı uçuruma süreriz

  Siyasetçinin özel hayatının yatak odasının eşiğinde başladığını ancak bu eşiğin aşıldığını kaydeden Müsavat Dervişoğlu, “Ne yapacaklarını sanıyorlar? MHP’nin içini dizayn edeceklerini mi zannediyorlar? Onlara Türk milliyetçilerinin kim olduğunu hatırlatmak mecburiyetindeyiz. Gerekirse atımızı uçuruma süreriz, şerefsiz bir suç işlersek oklanmaya rıza gösteririz. Şerefli suç işlediğimizde de Türk töresine uygun şekilde kendi yayımızın kirişinde boğulmaya razı oluruz” diye konuştu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı