« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Dersimizi aldık

Beşiktaş’ın teknik patronu başkana, "Hatalı işlerden uzak kalacağız. Çünkü bu sezon gerekli dersleri çıkardım" dedi. Demirören de yönetim olarak arkalarında olduklarını söyledi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Ankara’da teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile yeni dönem için transfer toplantısı yaptı. Sağlam’a tam destek verdiğini söyleyen Demirören, "Beşiktaş kötü günlerde kenetlenmesini bilir. Zor günlerimizde teknik heyeti değiştirmeyi asla düşünmedik. Bu yıl hakem hatalarının aleyhimize olmasına rağmen taraftarlarımızı mutlu edecek istikrarlı bir futbol izleyemedik. Beşiktaş’ın başarısı için yeni sezonda gerekli tüm imkanlarımızı kullanmalıyız" dedi. Yapılan transferlerde istenilen performansı alamadıklarını itiraf eden Sağlam, "Higuain ve Diatta gibi oyunculara sabredilmesini isterdim. Bu yıl olmazsa gelecek yıl mutlaka başarılı olurlardı. Higuain kiralık olarak verildi. Gelecek yıl takımda yer alırsa başarılı olacağını umuyorum. Gordon istediğim özellikte oyuncu. Biraz sabır istiyorum. Takıma faydalı olacaktır. Gelecek yıl için hatalı işlerden uzak kalacağız. Çünkü bu sezon yaşadıklarımızdan gerekli dersleri çıkardım."

Fedakarlığa hazırız

Başkan Demirören, Mehmet Özdilek, İlker Özbilek, Yılmaz Ekergil, Reşat Çağan
gibi tecrübeli isimlerden oluşturulacak transfer komitesinin desteği ile yeni sezonda büyük işler başaracaklarını belirtirken, "Tribünleri mutlu edecek takım için yönetim olarak bizler her türlü fedakarlığa hazırız. Camiamızı mutlu etmek benim ve arkadaşlarımın olduğu gibi sizlerin de öncelikli işi olmalı" ifadelerini kullandı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz