« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Ders çıkartılması gereken bir maç"

PTT 1. Lig takımlarından TKİ Tavşanlı Linyitspor'un teknik direktörü Levent Devrim, “Dışarıdan izleyenler için çok keyifli bir maç oldu” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Devrim, maçın ardından yaptığı açıklamada, ilk defa 3 puan aldıklarını ve bu durumun hem kendileri hem de futbolcular üzerinde stres oluşturduğunu söyledi.
Havanın sıcak olmasından dolayı iki takımın futbolcularının zorlandığını ifade eden Devrim, “İyi bir başlangıç yaparak, yaklaşık 5 dakika içinde 5 tane korner kullandık. Nitekim bunlar golün habercisi gibiydi, zaten ardından gol geldi. İlk devre oyun iki takım arasında gidip geldi. İkinci devre başlamadan oyuncularıma 'maçı kazanmak istiyorsanız mutlaka ikinci golü bulmanız gerekiyor' dedim. Sonuçta maçı 4-3 kazandık. Dışarıdan izleyenler için çok keyifli bir maç oldu. Bizim açımızdan ise çok ders çıkartılması gereken bir maç” diye konuştu.

-Denizlispor cephesi-

Denizlispor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu da takımının maçı çok farklı kazanabileceğini bildirdi.

Savunmada gereksiz hata yaptıklarını ve bunun sonucunda gol yediklerini anlatan İpekoğlu, şöyle devam etti: “Bu kadar olumsuzlukların yanında deplasmanda 3 gol atıp ve birçok gol pozisyonuna girdik. Takım anlamında birden sonra 3-4 gol pozisyonuna giriyorsanız demek ki doğru işleri yapıyorsunuzdur. Yediğimiz goller de savunmanın ciddi hatalar yaptığını düşünüyorum. TKİ Tavşanlı Linyitspor'un gol pozisyonlarının dışında ciddi pozisyonları yok. Eğer deplasmanda 3 gol atıp 7 tane yüzde yüz gollük pozisyonları kaçırıyorsak, bu maç bizim hakkımızdı. Yine de buradan bütün takım arkadaşlarımı kutluyorum.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler