« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Deron'un Dalaman kaçamağı

Beko Basketbol Ligi’nde dün Türk Telekom’u deplasmanda 97-88 mağlup eden Beşiktaş Milangaz’ın NBA patentli yıldızı Deron Williams, hafta sonu tatili için Muğla’nın Dalaman ilçesindeki Hilton Dalaman Resort&SPA'ya geldi.

CİHAN KAYA / DALAMAN, (DHA)
SON GÜNCELLEME

İstanbul’da ve Beşiktaş’ta son derece mutlu olduğunu söyleyen Williams, “Şu an her şey yolunda. NBA’deki lokavt ve sonrası için bir şey söylemek için erken” diye konuştu.

Dalaman'da iki gün kalacağını kaydeden Deron Williams, “Bu bölgeye ilk kez geliyorum. Son derece güzel bir yer. Umarım iyi bir tatil olur” dedi. Ünlü basketbolcuyla birlikte Beşiktaş Milangaz'ın antrenörü Ergin Ataman ve eşi de Dalaman’a gelirken, Williams'ın eşini ve çocuklarının birkaç gün önce Dalaman’a gönderdiği öğrenildi.

Hilton Dalaman Genel Müdürü Geylan Dursunoğlu, Deron Williams, Ergin Ataman ve ailelerini ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirterek şunları söyledi: “Hava çok güzel. Konuklarımızın keyifli bir hafta sonu geçireceklerine inanıyoruz. Cumhuriyet Bayramı’nı sevinçle karşılarken, yüreklerimiz buruk. Van'da yaşanan depremde hayatlarını kaybeden kardeşlerimiz için büyük üzüntü duyuyoruz. Kalibimiz onlarla beraber. Şirket olarak da elimizden geleni yapmaya çalıştık onlar için.”


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler