Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Derman Bey'de yine olay çıktı

  Hürriyet Haber
  24.09.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  BAŞROLÜNÜ Kadir İnanır'ın oynadığı ‘‘Derman Bey’’ filminin çekimlerinde olaysız gün geçmiyor. Taciz skandalı ardından şimdi de, film ekibi, set olarak kullandıkları işadamı Orhan Özbaş'ın evinden çıkarıldı.

  Kadir İnanır'ın, rol arkadaşı Buket Saygı'yı taciz ettiği iddiasıyla yaşanan rahatsızlığa, yenisi eklendi. İnanır, eski arkadaşı Orhan Özbaş'ın evini 8 günlüğüne, film için kullanmak isteyerek onay aldı. DYP Lideri Tansu Çiller'in Kirazlı Köyü yolundaki çiftliğine komşu Özbaş'ın çiftliğinde ilk gün yapılan çekimde ipler koptu. Ekip, ilk günün akşamında çiftlikten çıkarıldı, ‘‘Bir daha gelmeyin’’ denildi.

  Orhan Özbaş olayı doğrularken, ‘‘Bu konuda konuşmak istemiyorum’’ dedi. Ancak, Özbaş'ın yakın çevresine, ‘‘55 kişi bir anda eve doldu. Saygısızca davrandılar. Sigara izmaritlerini bile evin ahşap zemininde ayaklarıyla söndürdüler’’ diye yakındığı belirtildi. Çekim için yeni ev arayışına girildi.Filmin düğün bölümleri için Adakule Otel kullanıldı. Figüranlığı da otel personeli üstlendi. Sabah 04.00'e kadar süren çekime katılan personel uykusuz kaldı.

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı