Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Derin ilişkiler

  Hürriyet Haber
  23.08.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Eylül ayında Kanal D’de yayınlanacak "Kod Adı" adlı dizinin çekimleri tüm hızıyla sürüyor. Önceki günkü çekimlerde senaryo gereği polisler, eroin kaçakçılarına operasyonu düzenledi.

  "Kod Adı" adlı yeni dizinin çekimleri Ankara’da sürüyor. Kültür eski Bakanı Fikri Sağlar ile gazeteci Emin Özgönül’ün birlikte yazdığı "Kod Adı Susurluk" kitabından yola çıkılarak hazırlanan dizi, eylül ayından itibaren Kanal D’de ekrana gelecek.

  Türkiye gerçeklerini iki ailenin etrafında gelişen olaylarla ekrana taşıyacak olan dizide, Çağan Irmak süpervizör olarak görev alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Tevfik Şenol var.

  "Kod Adı"nın başrol oyuncularından biri de Fikri Sağlar’ın kızı Gerçek Sağlar... Bir muhabiri canlandıran Sağlar, bunun bir mafya dizisi olmadığını, içinde romantik komedinin de yer aldığını, öte yandan siyasi bir duruşun da aktarılacağını belirtti.

  Derin ilişkileri de ekrana getirecek olan dizide, birçok ünlü sanatçının yanı sıra, Meclis İnsan Hakları Komisyonu Başkanlığı görevinde bulunan ve geçmişte de TBMM Susurluk Araştırma Komisyonu Başkanlığı yapan Nevşehir Milletvekili Mehmet Elkatmış da, gerçek hayattaki gibi komisyon başkanı rolüyle ekrana gelecek.
  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı