Gündem Haberleri

  Derdiniz ve Çözümleri

  Hürriyet Haber
  30.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Çöpler kaldırılmıyor

  Şirinyalı Mahallesi 1507 Sokak'ta, oturuyoruz. Sokağımızda çok büyük olmayan boş bir arazi var. Çöp konteyneri bulunmasına karşın, araziye çuvallarla çöp ve kurumuş bitki artıkları bırakılıyor.

  Sokağımızda adeta açık çöplük oluştu. Çevreye duyarsız kişilerin eseri olan bu kötü manzaradan oldukça rahtsızız. Belediye yetkililerinden gereken temizliğin yapılmasını ve önlem alınmasını istiyoruz. Turhan Özer

  Yetkili diyor ki

  Muratpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkilileri, ‘‘Vatandaşlarımızın şikayetçi olduğu konu ile ilgili olarak gereken inceleme yapılacaktır.

  Sokak açılmadı

  KONYAALTI Arapsuyu 635. Sokak'ın devamında seralar bulunuyor. İki yıl önce bu semte taşındığımızda sokağın açılacağı ve asfaltlanacağı söylenmişti. Ancak, bu süre zarfında hiçbir çalışma yapılmadı.

  Toprakla örtülü sokağımız yaz boyunca toz üretti. Balkonlarımızda oturamadık. İlk yağmurda da çamur derdiyle boğuştuk. İmar Planı'nda sokak olarak görünen bu bölmde gereken düzenlemenin yapılmasını istiyoruz. Azime Pınar

  Yetkili diyor ki

  Konyaaltı Belediyesi yetkilileri, ‘‘Seradaki ürünlerin hasat edilmesi, üreticinin mağdur durumda kalmaması için süre verildi.’ dedi.

  Tel:(242) 243 15 55

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı