« Hürriyet.com.tr

Derdiniz ve Çözümleri

Hürriyet Haber
X

Kamyon otoparkı

Sedir Mahallesi, Antalya kent merkezindeki semtlerden biri. Buradaki 728. Sokak'ta kamyonların otopark olarak kullandığı bir alan bulunuyor. Günün hemen her saatinde park etmiş onlarca kamyonu görmek mümkün. Sürekli araç giriş çıkışı olduğundan gürültü de eksik olmuyor. Sanki şehir merkezindeki bir mahallede değil şantiye alanında yaşıyoruz. Özellikle sabah erken saatlerde ve akşam gürültü çok rahatsız edici boyutlara ulaşıyor. Belediyenin bu sorunumuza çözüm getirmesini bekliyoruz. Şenay Öztürk

Yetkili diyor ki

Muratpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü yetkilileri, ‘‘Zabıta ekiplerimiz 728. Sokak'ta gereken denetimleri yapacaktır. Ayrıca Trafik Şube Müdürlüğü de konuyla ilgilenmektedir’’ diye konuştu.

Karanlıktan bıktık

KENTİMİZİN gözde semtlerinden Şirinyalı Mahallesi'nde karanlık çilesi çekiyoruz. 2000'li yılları yaşadığımız günlerde ve bir turizm kentinde karanlıktan şikayetçi olmak gerçekten düşündürücü. Oturduğumuz 1489. Sokak'ta tek bir lamba bulunuyor.

Yaklaşık 500 metrelik yolda başka bir aydınlatma unsuru yok. Akşam karanlığı çöktüğünde göz gözü görmüyor. Oysa 1488. Sokak ışıl ışıl. Sokağımızın aydınlatılmasını istiyoruz.

Sokak sakinleri

Yetkili diyor ki

TEDAŞ yetkilileri, ‘‘Söz konusu sokakta aydınlatmanın iyileştirilmesi için gereken çalışma en kısa sürede yapılacaktır’’ diye konuştu.

Tel:(242) 243 15 55

Kaynak:

Seyahat HaberiSeyahat Haberi
A’dan Z’ye Paris
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
İçine giren canlıyı taşa dönüştüren korkunç göl
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
İki yıl önce ortaya çıkmıştı! Yeni adayı bekleyen büyük tehlike...
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Bavul hazırlarken yaptığınız 5 hata!
Karadeniz
Uzungöl beyaza büründü, yılbaşına hazır!
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Hafta sonunun en güzel 10 adresi! Şimdi tam zamanı...