Gündem Haberleri

  Derdiniz ve Çözümleri

  Hürriyet Haber
  19.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Öğrencilere eziyet

  KONUKSEVER Mahallesi'nde oturuyoruz. Semtimizdeki Konuksever İlköğretim Okulu'nun girişinde bulunan taş yığınları aylardır kaldırılmıyor. Getirilen taşlarla kaldırım yapılacağı söylenmişti. Fakat, okulun giriş kapısının önüne yığılan iri taşlar öylece bekliyor.

  Öğrenciler rahatça okula girip çıkamazken, sokağımızda çok çirkin bir manzara hakim. Aylar önce şikayetimizi belediyeye bildirdik. O günden bu yana ne gelen var ne giden. Sorunumuza çözüm getirilmesini istiyoruz.

  Okan Melih Pınar

  Yetkili diyor ki

  Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri, ‘‘Konuksever İlköğretim Okulu önündeki durum incelenerek gereği en kısa sürede yapılacaktır’’ dedi.

  Devrildi devrilecek

  Havalimanı yolu üzerinde bulunan bir elektrik direği devrilmek üzere. Daha önce bir aracın çarptığı direk kırılmış ve yenisiyle değiştirilmişti. Fakat, bu beton direk de yan yattı.

  ÇİRKİN GÖRÜNTÜ

  Trafiğin oldukça yoğun olduğu, Antalya'nın giriş noktasında yer alan caddenin kenarında çok çirkin bir manzara var. En önemlisi sürücüler ile yaya yolunda yürüyen vatandaşların can güvenliği tehlikede. Herhangi bir tatsız olay meydana gelmeden önlem alınmasını bekliyoruz.

  Tekin Öztürk

  Yetkili diyor ki

  TEDAŞ yetkilileri, ‘‘Havalimanı yolu üzerindeki elektrik direğinin durumu yerinde incelenecek. Sorunun giderilmesine çalışacağız’’ diye konuştu.

  Tel:(242) 243 15 55

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı