« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Derdiniz ve Çözümleri

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Yolumuz köy yolu gibi

TURİZM kenti, dünya cenneti dediğimiz Antalya'da köy yolundan farksız bir sokakta oturuyoruz. Çaybaşı Mahallesi 1339. Sokak aylardır asfaltlanmıyor. Yaz ayları boyunca asfaltlama yapılmasını bekledik, ama nafile. Hiçbir çalışma yapılmadı.

Kavurucu sıcaklarda sürekli toz yağmuru altında kaldık. Yağan ilk yağmurla birlikte sokağımız çamur deryasına döndü. Önümüzdeki günler de çok farklı olmayacak. Belediye yetkililerinden bu talebimize olumlu cevap vermelerini bekliyoruz. Sokak sakinleri

Yetkili diyor ki

Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri, ‘‘Çaybaşı Mahallesi 1339. Sokak'ın asfaltlanması programımızda yer almaktadır. En kısa sürede asfaltlama çalışması yapılacaktır’’ diye konuştu.

Park istiyoruz

Üç yıldır Yeşilbahçe Mahallesi 1468. Sokak'ta ikamet ediyoruz. Sokağımızın sağ tarafında geniş bir arazi var. Üç yıldır bu araziye çocuk parkı veya semt spor sahası yapılacağı söyleniyor. Fakat, bu üç yıl zarfında hiçbir çalışma göremedik.

Yabani otlarla örtülü arazi mezbelelikten farksız. ‘‘Moloz dökülmez’’ tabelalarına karşın, arazi ısrarla kirletiliyor. Semt sakinleri olarak bu alanın değerlendirilmesini, konuyla ilgili çalışmaların kısa süre içerisinde başlatılmasını istiyoruz.

Edip Birson

Yetkili diyor ki

Muratpaşa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri, ‘‘Park ve semt spor sahaları belli bir program dahilinde yapılmaktadır. Konu program çerçevesinde değerlendirilecektir’’ dedi.

Tel:(242) 243 15 55


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler