« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Derdiniz ve çözümleri

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Hamidiye Caddesi unutuldu

ASAT kentin değişik noktalarındaki çalışmalarını sürdürüyor. Fakat, daha önce kazı yapılan ve köstebek yuvası gibi bırakılan yerler var. Yıldız Mahallesi Hamidiye Caddesi de böylesi bir yer. Ne yazık ki caddemiz unutuldu. Aylar geçmesine rağmen hiçbir düzenleme çalışması yapılmıyor. Mazgalların yükseltilmesi için yapılan kazıların ardından delik deşik olan cadde öylece bırakıldı. Hemen hergün trafik kazası meydana geliyor.

Adil Taşkan

Yetkili diyor ki

ASAT Genel Müdürü Fatih Ünal, ‘‘Hamidiye Caddesi'ndeki son durumu tekrar kontrol edeceğiz. Caddede gerekli düzenlemelerin yapılması sağlanacak’’ diye konuştu.

Spor salonu inşaatı bitmedi

Antalya'ya kazandırılmış iki güzel mekanın, AKM ve Cam Piramit'in karşısındaki, Kapalı Spor Salonu inşaatı uzun zamandır bitmedi. Trafiğin oldukça yoğun olduğu bir bulvarın kenarında bulunan inşaatın ne zaman tamamlanacağını merak ediyoruz. Çünkü, yerli ve yabancı turistleri taşıyan araçlar bulvardan mutlaka geçiyor. Ve, ne yazık ki çirkin bir manzara izliyorlar. Antalyalı olarak bizler de bu durumdan rahatsızız. Perihan Durmuş

Yetkili diyor ki

Spor İl Müdürü Ünal Yurtçu, ‘‘Spor Salonu inşaatında 60 işçi yoğun bir şekilde çalışıyor. Ağustos ayı sonuna kadar anahtar teslimi gerçekleşecek’’ dedi.

Yürünecek yer yok

100. Yıl Caddesi'nin devamındaki yeni bulvar birçok mahallenin ortasından geçiyor. Toros, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum semtlerinde oturanların bu bulvarda yürüyebilmesi için kaldırım yok. Bulvarın başlangıcındaki inşaat alanına girip çıkan araçlar yayalar için büyük tehlike oluşturuyor. Refüjlerde düzenleme yapılan bu yolda kaldırımlar ne zaman tamamlanacak?

Şakir Sami Bağlayan

Yetkili diyor ki

Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, ‘‘100. Yıl Bulvarı devamında Park Bahçeler ve Fen İşleri Daire Başkanlığı'nın çalışmaları olacak. Kaldırımlar en kısa sürede yapılacak’’ diye konuştu.

Tel: (242) 243 40 40

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler