Gündem Haberleri

  Derdiniz ve çözümleri

  Hürriyet Haber
  17.02.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Zifiri karanlık ürkütüyor

  Altınkum Mahallesi

  ALTINKUM Mahallesi'ndeki aydınlatma problemine hala çözüm getirilmedi. Petrol Ofisi Dolum tesisleri yanındaki sokakta tek lamba bile bulunmuyor. Çam ağaçlarının kapladığı yol akşam saatlerinde zifiri karanlığa bürünüyor. İşimizden eve dönerken bu sokaktan geçmeye korkuyoruz. Caddeden geçen arabaların farları dışında burayı aydınlatan hiçbir şey yok.

  Daha önce TEDAŞ'a sorunumuzu bildirdik. Fakat, geçen süre içinde aydınlatmanın iyileştirilmesi yönünde herhangi bir çalışma yapılmadı. Antalya gibi bir kentte, üstelik turizm beldesinde karanlık akşamlara daha ne kadar katlanacağız. Bu derdimiz ne zaman bitecek?

  Semt sakinleri

  Yetkili diyor ki

  TEDAŞ yetkilileri, ‘‘Adı geçen sokakta gerekli incelemeyi yapacağız’’ diye konuştu.

  Tamamlayın

  100. Yıl Bulvarı

  100. Yıl Bulvarı'nın devamında yeni açılan yolda, refüj çalışmaları uzun süredir devam ediyor. İçi toprak ile doldurulan refüjlerde ne yazık ki tek bir bitki göremiyoruz. Yağmurlu günlerde toprak çamura dönüşüyor.

  Bunun yanı sıra kaldırımlar da tamamlanmış değil. Yolun yapımıyla birlikte araç trafiği arttı. Karşıdan karşıya geçmek isteyenler ne yapacağını şaşırıyor. Çalışmaların ne zaman tamamlanacağını merak ediyoruz.

  Hüseyin Turna

  Yetkili diyor ki

  Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürü Nuri Güner

  ‘‘Söz konusu yolda çalışmalarımız devam ediyor’’ dedi.

  Kaldırımda tehlike

  Fevzi Çakmak Caddesi

  Fevzi Çakmak Caddesi'nde kaldırım üzerindeki elektrik şebekesi kapağı tehlike saçıyor. Zamanla yıpranan kapakta büyük bir oyuk var. Vatandaşlar tedbir olarak bir mermer parçası ile oyuğu kapatmışlar. Ancak, yine de sorun bitmiş değil.

  Bu sefer de mermer parçası yürüyenlerin ayağına takılıyor. Yani; aynı tas aynı hamam. Üstelik çok çirkin bir görüntü yaratıyor. Uzun zamandır konuyla ilgili herhangi bir çalışma yapılmadı. Yetkililerden çözüm bekliyoruz. Mehmet Doğan Öz

  Yetkili diyor ki

  TEDAŞ yetkilileri, ‘‘Söz konusu yerde yaşanan problemin giderilmesi için ilgili birimlerimiz gerekli çalışmayı yapacaklar’’ diye konuştu.

  Tel: (242) 243 40 40

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı