« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Derdimiz Fener’le değil Erol Ersoy’la

KARŞILAŞMADAN sonra F.Bahçeli taraftarlar, A.Gücü Başkanı Cemal Aydın’ı protesto etti. Bu sırada Aydın’ın yanındakilerle taraftarlar arasında zaman zaman itiş kakış oldu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Aydın da F.Bahçeli taraftarlarla konuşarak, onları sakinleştirmeye çalıştı. Başkan, ‘Seyircinin tepkisine anlam veremedim. F.Bahçe galip gelmeyi başardı. Kutluyoruz. Bizim bu maçın hakemiyle 5 yıldır süren bir problemimiz var. Maçın skoruna kesinlikle bir şey dediğimiz yok. Penaltı hakemin görüşü. Ama bize göre penaltı değildi.’

Lefter’e ‘Efsane’ ödülü

MAÇ
öncesinde statta, ‘antu.com’ - ‘fenerlist.org’ internet sitelerinde F.Bahçe taraftarlarının belirlediği ödüller sahiplerine verildi. Başkan Aziz Yıldırım ve kulüp yönetim kurulunun onur ödülüne layık görüldüğü organizasyonda, F.Bahçeliler’in efsane futbolcularından Lefter Küçükandonyadis efsane özel ödülü aldı. Daum ve Alex de Souza’ya da ödül verilen törende, birçok dalda amatör sporcu ve yöneticilere de ödül dağıtıldı.

1 büyük, 3 küçük

F.BAHÇELİ
taraftarlar, Konyaspor maçında Anelka’nın elle attığı iddia edilen golle ilgili Beşiktaş, G.Saray ve Trabzonspor’un ortak tavırlarına tepki gösteren pankartlar açtı. Maraton VIP tribününde maç öncesinde ‘Dört büyük devri kapandı. Bir büyük-üç küçük’ şeklinde pankart açılırken, Maraton üst tribünde de ‘Biz tek, siz hepiniz’ yazılı pankart yer aldı. Öte yandan karşılaşma öncesi oynanan PAF maçı 0-0 sona erdi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz