« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Derdi sakatlar

Fatih Terim’i Moldova ve Yunanistan maçı öncesi sakatlar düşündürmeye başladı. Teknik patronun yakın çevresine üst üste gelen üzücü haberler yüzünden tadının kaçtığını söylediği iddia edildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
MİLLİ Takım, Moldova ve Yunanistan sınavları öncesi sıkıntılı. 2008 Avrupa Şampiyonası Grup Eleme maçlarında kötü gidişe son vermek isteyen ay yıldızlılarda sorun sakatlar.

Teknik patron Fatih Terim bu sıkıntıyı açık açık dile getirmese de yakınlarına serzenişte bulunuyor. Terim’in formda olan Nihat’ın sakatlığının kendileri için talihsizlik olarak söylediği iddia edilirken, "Halil, Nihat ve Serhat’ı kafamda düşünürken, sakatlıkları her şeyi alt üst etti. Bu sakatlar bizi zorlayacak. Hiçbir bahanenin arkasına sığınmıyorum ama bu üst üste gelen sakatlık haberleri tadımızı kaçırıyor. Kadro kurmakta zaman zaman zorlanıyorum. Yine de bu iki maçı kazanacağımıza inanıyorum. Oyuncularıma sonuna kadar güveniyorum. Biz onlarla birçok zorluğu aştık. Bunu yine başaracağız" dediği belirtildi.

Gruptan çıkarız

Teknik direktör Fatih Terim’in talihsiz sonuçlara rağmen gruptan çıkacağını yakınlarına her seferinde söylediği, oyuncularına sonuna kadar güvendiğini belirttiği ifade edildi. Milli Takım Teknik Direktörü’nün sakatlık sorununa rağmen 2 karşılaşmaya da elindeki en iyi kadroyu sahaya süreceği ve bu konuda gece gündüz çalıştığı öğrenildi. Öte yandan savunmanın önemli yıldızı İbrahim Toraman’ında şok sakatlığı teknik patronun yüzünün daha da asılmasına neden oldu.

Program değişti

Bu arada A Milli Takım kafilesinin perşembe günü yapacağı Moldova seyahatinin saati değişti. Saat 11.00’de Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkacağı duyurulan özel uçak, saat 16.00’da havalanacak.

Bunları da Beğenebilirsiniz