« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Derbi heyecanı

Birinci Süper Futbol Ligi'nin 22. haftasında derbi heyecanı yaşanacak. Galatasaray ile Beşiktaş, yarın Ali Sami Yen Stadı'nda karşı karşıya gelirken, lider F.Bahçe ise pazar günü Malatya deplasmanında 3 puan mücadelesi verecek.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BİRİNCİ SÜPER LİG
  
    5 Mart Cumartesi:
    14.00 İstanbulspor-Samsunspor (Vefa)
    16.00 Sakaryaspor-Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor (Adapazarı Atatürk)
    16.00 Gençlerbirliği-Ankaragücü (Ankara 19 Mayıs)
    19.00 Galatasaray-Beşiktaş (Ali Sami Yen)
    6 Mart Pazar:
    14.00 Akçaabat Sebatspor-Konyaspor (Akçaabat Fatih)
    14.00 Denizlispor-Diyarbakırspor (Denizli Atatürk)
    14.00 Kayserispor-Çaykur Rizespor (Kayseri Atatürk)
    16.00 Gaziantepspor-Trabzonspor (Kamil Ocak)
    19.00 Malatyaspor-Fenarbahçe (Malatya İnönü)
       
İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
  
    5 Mart Cumartesi:
    13.00 Kocaelispor-Sivasspor (İsmetpaşa)
    13.30 Karşıyaka-Kayseri Erciyesspor (Alsancak)
    6 Mart Pazar:
    13.00 Mardinspor-Altay (21 Kasım)
    13.30 Mersin İdmanyurdu-Antalyaspor (Tevfik Sırrı Gür-Seyircisiz)
    13.30 Adanaspor-Vestel Manisaspor (5 Ocak-Seyircisiz)
    13.00 İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Karagümrük Kyoto (Çetin Emeç)
    13.30 Elazığspor-Sarıyer (Elazığ Atatürk)
    13.30 Çanakkale Dardanelspor-Yimpaş Yozgatspor (18 Mart)
    19.00 Bursaspor-Türk Telekomspor (Bursa Atatürk)
   
İKİNCİ LİG(B) KATEGORİSİ
  
    (A) Grubu:
    5 Mart Cumartesi:

    13.30 OYAK Renault-Güngören Belediyespor (Veledrom Dış Saha)
    6 Mart Pazar:
    13.30 Göztepe-Aydınspor (Alsancak-Seyircisiz)
    13.30 Çorluspor-Muğlaspor (General Basri Saran)  
    13.30 Marmaris Belediyespor-Pendikspor (Marmaris)
    13.30 Nazilli Belediyespor-İnegölspor (Nazilli)
    13.30 Uşakspor-İzmirspor (1 Eylül)
    13.30 Alanyaspor-Bursa Merinosspor (Milli Egemenlik)
    13.30 Bucaspor-Yıldırım Bosnaspor (Buca)
              
    (B) Grubu:
    6 Mart Pazar:

    13.30 Kartalspor-Bulancakspor (Kartal-Seyircisiz)
    13.30 Ünyespor-Çankırı Belediyespor (Ünye)
    13.30 Yalovaspor-Eskişehirspor (Yalova Atatürk)
    13.30 Darıca Gençlerbirliği-Eyüpspor (Darıca)
    13.30 Gençlerbirliği ASAŞ Spor-Anadolu Üsküdar 1908 Spor (Yenikent
ASAŞ)
    13.30 Kırıkkalespor-Orduspor (Fikret Karabudak)
    13.30 Kardemir Karabükspor-İstanbul Maltepespor (Necmettin Şeyhoğlu)
     
    (C) Grubu:
    6 Mart Pazar:

    13.30 Kahramanmaraşspor-Karamanspor (Hanefi Mahçiçek)
    13.30 Şanlıurfaspor-Adıyamanspor (11 Nisan-Seyircisiz)
    13.30 Hatayspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi (Antakya Atatürk)
    13.30 Siirtspor-Cizrespor (Siirt Atatürk)
    13.30 Erzurumspor-Yeni Kırşehirspor (Cemal Gürsel-Seyircisiz)
    13.30 Osmaniyespor-Şanlıurfa Belediyesi (7 Ocak)
    13.30 Aksarayspor-Tarsus İdmanyurdu (Aksaray Atatürk)
    13.30 Erzincanspor-Adana Demirspor (13 Şubat)


Bunları da Beğenebilirsiniz