« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Derbi ertelensin mi?

Şampiyonlar Ligi'nde gelecek hafta çok önemli maçlara çıkacak olan Fenerbahçe ve Beşiktaş erteleme istiyor. TFF böyle bir konunun gündemlerinde olmadığını açıklıyor.

hurriyet.com.t
SON GÜNCELLEME
<ınput type="hidden" value="1398" name="pollID"><ınput type="hidden" value="1" name="pollVoted">
Fenerbahçe-Beşiktaş derbi maçı ertelensin mi?
<ınput type="radio" value="100103" name="pollchoice">Ertelensin
<ınput type="radio" value="100104" name="pollchoice">Ertelenmesin
<ınput style="FONT-SIZE: 12px; WIDTH: 80px; FONT-FAMILY: Verdana; HEIGHT: 20px" onclick="return validateanket1398();" type="submit" value=" Gönder " name="anket">
Süper Lig'in 11. haftasında 4 Kasım Cumartesi günü Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak Fenerbahçe-Beşiktaş maçının ertelenmesi gündemde.

Beşiktaş'ta, Genel Menajer Sinan Engin ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam, Fenerbahçe'de ise Brezilyalı çalıştırıcı Zico, derbi maçın ertelenmesini istedikerini söylediler. Konu hakkındaki görüşleri sorulan Futbol Federasyonu Başkan Vekili Affan Keçeci, böyle bir düşüncelerinin olmadığını, Türkiye'de 3 günde bir maç oynamaya alışılması gerektiğini belirtti.

Denizlispor-Galatasaray maçı sonrası tecrübeli futbolcu Hasan Şaş da, ertelemeye karşı olduğunu kaydederek, "Erteleme olunca program değişiyor. Maçlar üst üste gelince yorucu oluyor" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz