« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Derbi ertelensin

Zico, Kasımpaşa karşısında zaman zaman rehavate kapıldıklarını belirtirken, " 3 puan güzel. Beşiktaş derbisinin ise ertelenmesine olumlu bakıyorum. İki takım da ülkelerini Avrupa’da en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyor " dedi.

Süleyman ARAT
SON GÜNCELLEME
ARTHUR Zico, 3 puan aldıkları için mutlu olduğunu söyledi. F.Bahçe Teknik direktörü maçla ilgili şu yorumu yaptı: "Maça çok iyi başladık. İki gol bulduk. Sonra rakibimizin işini kolaylaştırmaya başladık. Böyle rakiplere karşı oynarken onların işlerini kolaylaştırırsanız cezalandırılırsınız. Rakibimiz bir golle bizi cezalandırdı. Bu dakikadan sonra takımımız daha ciddi oynadı. Fırsatlar yakaladık, yararlanamadık. Genel olarak baktığımızda herhangi bir şekilde konsantrasyon eksikliği görmüyorum. Sadece ikinci golden sonra bir rahatlama vardı."

Zico, Beşiktaş derbisinin ertelenmesiyle ilgili olarak şunları söyledi: "Benim açımdan bir sıkıntı görmüyorum. Buna olumlu bakabilirim. İki takımda Şampiyonlar Ligi’nde ülkelerini en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyorlar. Doğal olarak öteki takımlar da kabul ederse, benim hiçbir sıkıntım olmaz. Olabilir, neden olmasın." Teknik patron, Feldamp’ın Türkiye Kupası konusunda 3 büyük kulübe danışılması gerektiği yönündeki görüşüne de katıldığını söyledi. Kupada forma şansı bulamayanlara şans vereceğini yine tekrarladı.

Bunları da Beğenebilirsiniz