« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Deplasmana kazanmak için gidiyoruz"

Beşiktaş ile deplasmanda derbi maçına çıkacak olan Galatasaray'da Tomas Ujfalusi ve Umut Bulut açıklamalarda bulundu.

Serhan TÜRK, İstanbul-DHA
SON GÜNCELLEME

Florya Metin Oktay Tesislerin'de sabah antrenmanının ardınan basın mensuplarının sorularını yanıtlayan iki futbolcu, Beşiktaş karşısında iyi bir sonuç almak istediklerini söyledi.

Umut Bulut: Elimden geleni yapmaya hazırım

Ujfalusi derbilerin her takım için önemli olduğunu ifade ederken, şöyle konuştu:

"Hem bizim için, hem taraftar için, hem camia için önemli bir maç. Deplasmana gidiyoruz ancak galibiyet için oynayacağız. Beşiktaş ilk maçında galip gelemedi onlar da elinden geleni yapacaktır" dedi.

Çek savunma oyuncusu lige 3 puanla başladıkları Kasımpaşa maçını da kısaca şöyle değerlendirdi:

"İlk maçlar zor olur. Kasımpaşa yeni bir takım. Karşımızda 90 dakika dirençli bir takım bulduk. Önemli bir galibiyetti. Topa sahip olan oyunu domine eden bir Galatasaray vardı. Önemli olan 3 puan almaktı. Şimdi derbi maç var ve ona hazırlanmak için önümüzde birkaç gün daha var.

Sezona çok iyi başlangıç yapan ve attığı gollerle Galatasaray'ı sırtlayan Umut Bulut ise "Beşiktaş maçını çok ciddiye alıyoruz. Zor olacak ama onu da kazanıp lige daha iyi devam etmek istiyoruz" dedi.

Umut Bulut, Galatasaray'daki geleceği ile ilgili olarak ise ; "Galatasaray çok büyük bir camia, burada uzun yıllar oynayıp hizmet etmek istiyorum; ancak yönetim bilir. Ben elimden geleni yapacağım. Şampiyonlar Ligi en büyük hedeflerimizden birisi; önce gruptan çıkıp sonra çok büyük bir başarı elde edeceğiz. Ayaklarımız yere basıyor. İyi gittiğimiz zaman herkes arkamızdan iyi konuşur ancak; ayaklarımız yere basıyor bunun bilincindeyiz. Her golcünün istediğidir gol kralı olmak. Nasip." şeklinde konuştu.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler