ANTALYA HABERLERİ

Dentapol, Ankara'dan sonra Antalya'da

DHA
25.04.2017 - 12:44Son Güncelleme :
DHA

 

İbrahim LALELİ/ANTALYA, (DHA) - İLKİ Ankara'da kurulan Dentapol Kliniği'nin ikincisi, Antalya Güzaloba'da kapılarını açtı.

Klinik yöneticisi Mehmet Altunbaş ve Dt. Yalçın Genç'in ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa çok sayıda davetli katıldı. Antalya için en iyisini yapmaya çalıştıklarını belirten Dt. Yalçın Genç, yeni gelişen teknolojilerden, nasıl güleceğimizin belirlenebildiğinden ve dijital gülüş tasarımından bahsetti. Genç, "Dijital gülüş tasarımı, sadece dişlerin değil çevre dokuların ve yüzün de değerlendirilerek, ortaya çıkacak sonucun hastanın kendi üzerinde gösterilmesi anlayışına dayanmaktadır" dedi.

Yöntemin hasta, hekim ve teknisyenin koordinasyonunu sağlayarak kötü sürprizlerin meydana gelmesini önlediği gibi hastaya 'test sürüşü' imkanı verdiğini aktaran Genç, "Stüdyo kalitesinde fotoğraf ve videolarınız alındıktan sonra bu veriler üzerinde çalışılır" dedi.

FOTOĞRAFLI

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Dentapol, Ankara'dan sonra Antalya'da hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Nisan 2017 tarihinde saat 12 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Dentapol, Ankara'dan sonra Antalya'da haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı