Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizlispor'un gözü süper ligde

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Denizlispor'da teknik direktörlüğe getirilen Kenan Atik, takımı Spor Toto Süper Lig'e çıkarmak için çalışacaklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kulüp binasında düzenlenen imza töreninde konuşan Atik, zor bir görevi devraldığını, kendine ve ekibine güvendiğini belirtti.

Atik, kendisini bu göreve layık görenlere teşekkür ettiğini belirterek, “İnşallah alnımızın akıyla bu işin içinden çıkarız. Futbolcularla güzel bir birliktelik içindeyiz. Önümüzde zorlu bir Altay maçı var. Bu maçı çıkış maçı olarak görüyoruz. Altay maçını kazanıp, Denizlispor'u hedeflediği Süper Lig'e çıkarmaya çalışacağız” dedi.

Kulüp başkanı Salih Amiroğlu ise Hamza Hamzaoğlu'nun yardımcılığı görevinde bulunan ve 2 haftadır takımı çalıştıran Kenan Atik'in başarılı olacağına inandıklarını kaydederek, “Denizlispor geçmişte olduğu gibi kendi evladına şans tanımıştır” diye konuştu.

Mesut Bakkal ile yapılan görüşmelerin olumsuz sonuçlandığını anlatan Amiroğlu, teknik direktör Kenan Atik'e “İnşallah siz de ileride Mesut hocam gibi olmazsınız. Mesut hoca düne kadar 'burada ekmek yedim ücreti siz belirleyin' diyordu. Mesut hoca tamamen değişmiş, para hayaline düşmüş. Denizlispor'u düşündüğüne ben asla inanmıyorum” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz