« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizlispor'un borcu 24 milyon TL

TFF 1. Lig ekiplerinden Denizlispor Asbaşkanı Veysel Gühan, kulübün 24 milyon 685 bin 241 lira borcu, 70 icra ve 35 dava dosyası olduğunu söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Veysel Gühan, gazetecilere yaptığı açıklamada, “katılımcılık, şeffaflık ve rasyonellik” anlayışı ile yola çıktıklarını, sıkıntılara rağmen Denizlispor'un büyük bir marka olduğunu ifade etti.

Denizlispor'un Denizlililerin tek paydası olduğunu kaydeden Gühan, “Denizlispor Allah'ın izni ve Denizlililerin gayretiyle bunun üstesinden gelecek. Bizim için asıl olan geçmiş yönetimlerin samimiyeti ve iyi niyeti. Bundan en küçük şüphemiz yok. Önceki yönetimler iyi niyetle ve samimiyetle Süper Lig hedefiyle pahalı transferler yaptı” dedi.

Gühan, pahalı transferlere rağmen Süper Lig'e çıkılamadığını dile getirerek, “Denenmişi denemeyeceğiz. İstesek de içinde bulunduğumuz mali durum sebebiyle böyle bir lüksümüz yok. Göreve geldikten sonra yaptığımız ilk teşhiste Denizlispor'un 25 Temmuz tarihi itibarıyla 24 milyon 685 bin 241 lira borcu, 70 icra ve 35 dava dosyası var. Tüm bunlara rağmen enkaz edebiyatı yapmayacağız” diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz