Ege Haberleri

EGE

  Denizlispor'da yılan hikayesi: Bizati bu sefer de...

  Hürriyet Haber
  16 Ocak 2015 - 01:09Son Güncelleme : 13 Ocak 2015 - 16:54

  DENİZLİSPOR'da yaşanan trijakomik gelişmelerin ardından Teknik direktör Özcan Bizati, görevinden kesin olarak istifa etti.

  Yönetimle yıldızı barışmayan Bizati, dün yapılan antrenmanın ardından istifasını sundu. Tecrübeli teknik adamla yolları ayırmak için haftalardır fırsat kollayan yönetim, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi'nin görevlendirdiği camianın akil adamı Abdülkadir Uslu'nun uyarısıyla geri adım attı. Hasan Kıbrıslıoğlu başkanlığında yapılan yönetim kurulu toplantısından, "Bizati'yle sezon sonuna kadar yola devam" kararı çıktı.
  Takımla yeniden antrenmana çıkan Özcan Bizati, çalışmanın ardından yönetimin kararına rağmen yardımcılarıyla birlikte görevden kesin olarak ayrıldıklarını açıkladı. Tesislerden ayrılan Bizati, "Artık geri dönüş yok, kararımız kesin. Çalışma ortamı göreve devam etmek için uygun değil. Teknik heyetimin 3 aylık döneme ait 127 bin TL alacağı var. O alacağın ödenmesini bekliyorum. Denizlispor'dan başka da bir talebimiz yok. Yönetimin sözleşmemizi fesh etmesini bekliyoruz. Bu konuda yönetimden kesin talepte bulunduk. Mevcut koşullarda yararımız olmaz" dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı