DENİZLİ HABERLERİ

Denizlispor'da yeni sayfa

DHA
26.03.2016 - 13:57Son Güncelleme :
DHA

Osman Nuri BOYACI / DENİZLİ, (DHA)- DENİZLİSPOR'da Mustafa Şavluk başkanlığındaki yönetim kurulu, hafta başında yaşanan tartışmalar sonrası yönetime alınan yeni üyeleriyle birlikte takımın antrenmanını ziyaret etti. Haluk Ulusoy Tesisleri'ndeki çalışma sonrası takıma baklava ikram eden Şavluk, davet yoluyla yönetime alınan üç yöneticiyi futbolcularla tanıştırdı. Kritik bir sürece girildiğini ve artık herkesin kenetlenmesi gerektiğini söyleyen Mustafa Şavluk, futbolculara ve teknik heyete güvenlerinin tam olduğunu belirtti.
Son toplantıda basın sözcülüğü görevine getirilen Ferhat Demirten de Denizlispor'da kaos oluşturanların döneminin bittiğini söyledi. Demirten, "Artık yeni bir sayfa açtık. Futbolcularımızla, teknik ekibimizle, taraftarlarımızla beraber hedefe kilitlendik. Bu zamana kadar kulübümüze hizmet eden tüm yöneticilere teşekkür ediyor, desteklerini bekliyoruz. Hedefimiz önümüzdeki kritik maçlar ve artık her maçımız final maçı niteliğinde.
Bu maçlarımızla yatıp bu maçlarımızla kalkacağız ve inşallah mutlu sona varacağız" dedi.

FOTOĞRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden Denizlispor'da yeni sayfa hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Mart 2016 tarihinde saat 13 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Denizlispor'da yeni sayfa haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı