« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizlispor'da hesaplar altüst

Trabzonspor'un ikinci sıraya yerleşmesiyle UEFA Kupası hesapları şaşan Denizlispor'da teknik direktör Giray Bulak, "Bizim gönlümüz Trabzonspor'un kupayı kazanıp, ligi 3'üncü bitirmesinden yana. UEFA Kupası'na ancak bu şekilde katılabiliriz'' dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Süper Lig'in 29. haftasında Gaziantepspor'u 2-0 yenerek, 4'üncü sıradaki yerini sağlamlaştıran Denizlispor'un UEFA Kupası'na katılma hesapları, Trabzonspor'un 2'nci sıraya çıkmasıyla alt üst oldu.

Trabzonspor'un Türkiye Kupası'nı kazanması ve ilk ikiye girip Şampiyonlar Ligi vizesi alması halinde UEFA'ya 3'üncü takımla kupa finalisti Gençlerbirliği'nin gideceğini hatırlatan teknik direktör Giray Bulak, ''Bizim gönlümüz Trabzonspor'un kupayı kazanıp, ligi 3'üncü bitirmesinden yana. UEFA Kupası'na ancak bu şekilde katılabiliriz'' dedi.

Türkiye Kupası'nı Gençlerbirliği'nin kazanması halinde 4'üncü takımın UEFA'ya katılma şansının olamayacağını vurgulayan Giray Bulak, "Artık rakiplerimizin alacağı sonuçları beklemekten başka şansımız yok. Ligin en istikrarlı takımlarından biriyiz. Tam 18 haftadır 4'üncü sırada yer alıyoruz. Çok dikenli yollardan geçtik, çok çalıştık. Beşiktaş yenilgisinden sonra dalgalanma yaşamamıza rağmen çabuk toparlandık. Bu süreçte sakat vermememiz de önemli" diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz