« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizlispor transferde atağa kalkacak

Denizlispor Başkanı Süleyman Urkay, birkaç gün içerisinde transfer çalışmalarına hız vereceklerini ve sonuçlandıracaklarını belirtti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Denizlispor'da yapılan olağanüstü kongre sonucu Süleyman Urkay başkanlığında oluşan yeni yönetim kurulu, Haluk Ulusoy Tesisleri'nde ilk toplantısını yaptı. Kulüp başkanı Urkay, yönetim kurulu toplantısı öncesinde gazetecilere yaptığı açıklamada, toplantıyla yönetim kurulu görev dağılımını yaparak, çalışmalara hız vereceklerini ifade etti.

Yönetim olarak önceliklerinin teknik direktör ve futbolcu transferleri olacağını belirten Urkay, “Sezonun başlamasına az bir zaman kaldı. Bu yüzden transferlerimizi tamamlayarak takımı lige hazır hale getirmeliyiz. Hhocamızın vereceği rapor doğrultusunda futbolcu transferlerine başlayacağız” diye konuştu.

Görev dağılımı yapıldı

Öte yandan basına kapalı olarak yapılan yönetim kurulu toplantısının ardından Denizlispor yönetiminin görev dağılımı ile transfer komitesi açıklandı. Urkay başkanlığındaki yönetim kurulunda, Mustafa Ütsek başkan yardımcısı olarak yer alırken, Veysel Gühan, idari işler, Servet Uysal Ar-Ge'den, Hikmet Çelikkol tesisler ve Taner Atilla mali işlerden sorumlu asbaşkanlıklara, İhsan Niyaz da profesyonel şube asbaşkanlığına getirildi.

Denizlispor Transfer Komitesi ise Süleyman Urkay, İhsan Niyaz, Veysel Gühan, Taner Atilla, Uğur Bağbaşlıoğlu ve Ömer Uzel'den oluştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz