« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizlispor: Saha dışı güçlerle de mücadele etmek zorunda kalacağız

Denizlispor Menajeri Can Çobanoğlu, lige puanla başlamanın önemli olduğunu ve bunu başardıklarını belirterek, Konyaspor ile oynayacakları maçın Antalya'ya verilmesini de eleştirdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Çobanoğlu, Gaziantepspor'un hazırlık maçlarının flaş takımlarından biri olarak dikkat çektiğini, saha avantajını kullanıp galip gelmek isteyen rakiplerine karşı iyi bir mücadele sergilediklerini söyledi. 

Denizlispor'un bu hafta yapacağı Konyaspor karşılaşmasının Fenerbahçe maçındaki ceza nedeniyle Antalya'ya verilmesine tepki gösteren Çobanoğlu, "Biz 2 maçımızı da İzmir'de oynamak istemiştik, ancak ikisinin de orada olmaması için birini Antalya'ya vermişler. Yaz mevsiminin en sıcak günlerini yaşıyoruz. Antalya'da hava aşırı nemli. Bu karar mücadelenin sadece saha içinde olmayacağının bir göstergesi. Konyaspor maçının Antalya'ya verilmesi, bu sezon Denizlispor'un saha dışı güçlerle de mücadele edeceğini gösteriyor. Dolayısıyla Denizlililerin buna dikkat etmesi, takıma sonuna kadar sahip çıkması gerekiyor” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler