Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizlispor, G.Saray'dan Zafer Şakar'ı kiraladı

Denizlispor, Galatasaraylı Zafer Şakar ile kiralık olarak 1 yıllık sözleşme imzaladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kulüp menajeri Can Çobanoğlu, imza töreninde yaptığı konuşmada, takviye yapacakları yerleri belirleyerek, en ekonomik transferleri yapmaya çalıştıklarını belirtti.

Çobanoğlu, Zafer'in transfer sürecinin uzamasının, bu futbolcunun kendilerine satın alma opsiyonuyla gelmesinden kaynaklandığını belirterek, “Aynı zamanda bonservis ortaklığı da var. Galatasaray Kulübü'ne belirli bir miktar ödeme yaptığımızda Zafer'in bonservisini alma imkanımız var. Denizlispor'da oynadıktan sonra Galatasaray'ın satması halinde de Zafer'in bonservisinde ortaklığımız olacak” dedi.

Kulübün menfaati açısından Zafer'i biraz gecikerek de olsa kiralık olarak kadrolarına almalarından memnun olduklarını ifade eden Çobanoğlu, Denizlispor'un 21 yaşındaki Zafer'den mutlaka yararlanacağını ve bu futbolcunun kulüpteki gençleştirme operasyonu içinde yer aldığını söyledi.

Çobanoğlu, teknik direktörün isteği doğrultusunda bir transfer daha yapabileceklerini, iki futbolcu ile görüşmelerinin olumlu bir şekilde devam ettiğini de sözlerine ekledi.

Zafer de köklü ve büyük bir camiaya geldiğini, Denizlispor'daki yeni oluşuma ayak uydurarak, çıtayı yükseltmek istediğini kaydetti.

Bunları da Beğenebilirsiniz