« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizlispor F.Bahçe'den çekinmiyor

Turkcell Süper Lig ekiplerinden Denizlispor'da, teknik direktör Erhan Altın, Fenerbahçe maçında, defansı düşünmeyen, tamamen atak bir futbol oynayacaklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Altın, Haluk Ulusoy Tesisleri'ndeki antrenman öncesinde gazetecilere yaptığı açıklamada, son 1 haftadır Fenerbahçe maçından başka bir şey düşünmediklerini, lige galibiyetle başlayıp, galibiyetle bitirmek istediklerini ifade etti.

Fenerbahçe maçına da bu anlayışla hazırlandıklarını kaydeden Altın, şöyle konuştu: “Fenerbahçe maçında tamamen atak oynayan, defansı düşünmeyen bir oyun anlayışı sergileyeceğiz. Top rakipteyken, rakibin oyun kuramaması için gerekli önlemleri alıyoruz. Bu maçtan alacağımız puan ve puanların etkisiyle, 7. haftaya kadar güçlü takımlarla oynayacağımız maçlara da moralli bir şekilde çıkacağız. Kendimize bir çıkış hedefi belirledik. O hedefi yakalamak istiyorsak, lige puan ve puanlarla başlamamız lazım.”

Altın, takıma yeni katılan ve kondisyon eksiği bulunan Fahri'nin yanı sıra Berberoviç, Murat, Süleyman ve Çağlar'ın da sakatlıkları nedeniyle bu maçta yer alamayacaklarını, sakatlığı yeni geçen İzzet'in de eksiklikleri bulunduğunu söyledi.

Denizlisporlu Fatih de Fenerbahçe karşısında az hata yapmaları durumunda, müsabakadan galibiyetle ayrılacaklarını belirterek, “Tüm Denizlispor taraftarlarını ve sporseverleri pazar günü maça bekliyoruz” dedi.

Güray ise bu sene çok iyi bir takım olduklarını, Fenerbahçe'yi yenerek, taraftarlarına güzel futbol ve galibiyet hediye edeceklerini söyledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz