« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizli'nin öfkesi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Ümit takımıyla oynanan hazırlık maçının ilk yarısını 1-0 yenik kapayan sarı lacivertliler, devre arasındaki uyarıyı dikkate alınca maçı 7-1 kazandı. Teknik direktör Denizli, ‘‘Her maça aynı ciddiyetle çıkmalısınız’’ diye tepki gösterdi.

Sesini yükseltti

Fenerbahçe Teknik Direktörü Mustafa Denizli, lig maçlarında bile göstermediği tepkiyi dünkü ümit maçında gösterdi ve futbolcularına öfkelendi. Samandıra Tesisleri'nde oynanan hazırlık maçının ilk yarısını 1-0 yenik kapayan sarı lacivertli futbolcular, Denizli'nin uyarısına 2. yarıda attığı 7 golle karşılık verdi.

Ciddi oynayalım

Devre arasında takımı tesislere götüren Denizli, ‘‘Maç ayrımı yapmanızı istemiyorum. Genç takımla da oynasak, aynı ciddiyeti bekliyorum. Bu futbol size yakışmıyor. Hepiniz profesyonel futbolcularsınız. Çıkın kendinizi gösterin ve rakibi ciddiye alarak kazanmak için oynayın’’ dedi.

Gol yağdırdılar

Bu sözler üzerine Rüştü-Ali Güneş, Ogün, Uche-Yusuf, Johnson, Revivo, Rapaiç, Abdullah, Lazetiç ve Serhat'tan oluşan kadro gol olup yağdı. 7-1 biten maçta goller Lazetiç (3), Revivo (2), Rapaiç ve Ali Güneş'ten geldi. Ümit takımın tek sayısını Adem kaydetti.


Bunları da Beğenebilirsiniz