« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizli'nin anjiyo sonuçları temiz çıktı

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, şubat ayında böbreklerinin altındaki bir damarın genişlemesi nedeniyle ameliyat olmuş ve bir süre tedavi görmüştü.

ÖVÜNÇ ÖZDEM/İSTANBUL,(DHA)
SON GÜNCELLEME
Tecrübeli teknik adamın 24 Mayıs pazartesi günü de ameliyat olduğu bölgenin kontrolü için anjio oldu. Denizli'nin yapılan anjiosunda her hangi bir sıkıntının olmadığı ve sağlık durmunun iyi olduğu anlaşılmıştı. Anjiou gerçekleştiren doktorların kalp bölgesine de anjio yapması ise çeşitli spekülasyonlara yol açtı. Mustafa Denizli'nin kalbinde sorun olduğu ve ameliyat olacağı, bu sebeple de Beşiktaş teknik direktörlüğü görevinde ayrılabileceği dile getirilmişti.
Ancak Mustafa Denizli'nin bugün yapılan son kontrolleri sonrası ameliyat olmasına gerek duyulmadığı açıklandı. Beşiktaş basın sözcüsü Mete Düren konu ile ilgili yaptığı açıklamada Denizli'nin sağlık durumunun iyi olduğunru ve bugün yapılan kontrolleri sonrası tatiline devam etmek için Çeşme'ye gittiği ifade etti.

Düren kontrol amaçlı yapılan anjionun farklı yerlere çekildiğini de belirtirken, "Mustafa Denizli'ye 3 ay önce ameliyat olduğu bölgenin kontrolü için pazartesi ilaçlı anjio çekildi. Daha sonra kalp bölgesini de kontrol ettik. Anjio sonuçları sonrası ilk olarak Sayın Denizli'nin ameliyat olabileceğini düşündük ama daha sonra ameliyata gerek olmadığı anlaşıldı. Bu süreçte konu başka yerlere çekildi. Hocamızın görevi bırakabileceği ve bizim başka bir teknik adam ile anlaşacağımız gündeme geldi. Böyle bir durum yok. Mustafa Denizli'nin sağlık durumu gayet iyi ve görevine devam ediyor. Ayrıca yine bugün İspanya basınında Alman teknik direktör Bernd Schuster ile ön sözleşme imzaladığımız yönünde çıkan haber gerçeği yansıtmıyor. Biz önümüzdeki sezonda da Mustafa Denizli ile yolumuza devam edeceğiz. Başka bir teknik adamla görüşmemiz olmadı".

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler