Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizli'den sürpriz

Mustafa Denizli, Başkent deplasmanına Delgado ve Bobo dışındaki tüm oyuncuları götürürken sakatlıktan yeni çıkan İbrahim Toroman ile Ekrem Dağ’a ‘hazır ol’ emri verdi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ’a İbrahim Toraman ve Ekrem Dağ müjdesi... Sakatlıkları nedeniyle uzun süredir takımdan ayrı kalan iki futbolcunun iyileştiği ve görev alabilecek duruma geldikleri belirtildi. Teknik direktör Mustafa Denizli, G.Birliği maçı için iki gün önceden kara yoluyla gittikleri Başkent deplasmanına sakatlıkları devam eden Delgado ve Bobo dışındaki tüm oyuncuları kafileye dahil etti.

G.Birliği maçında sahaya sürpriz bir kadro ile çıkmayı planlayan Mustafa Denizli, sakatlıktan yeni kurtulan İbrahim Toraman ile Ekrem Dağ’a ‘hazır ol’ emri verdi. Siyah beyazlı takımın Başkent’teki galibiyet serisinin süreceğini iddia eden Denizli, bütün oyuncularına güvendiğini söyledi.

G.Birliği’nin dikkat edilmesi gereken bir takım olduğuna işaret eden teknik direktör Mustafa Denizli, genel sekreter Kenan Öner ve asbaşkanlar Ertunç Soğancıoğlu ile Şeref Yalçın’la yaptığı sohbet toplantısı sonrası şunları söyledi:

Borussia Dortmund Demirören’i bekliyor

“G.Birliği genç ve tecrübeli yetenekli bir arada bulunduran ender kulüplerden birisi. İşimiz kolay olmayacak. Taraftarımızın da desteği ile kazanmak için mücadele edeceğiz.”
Borussia Dortmund yönetimi, menajer Murat Kuş’a  Nuri Şahin’i bırakabileceklerini, bonservis sorununu çözmek için başkan Yıldırım Demirören’i Almanya’ya beklediklerini söyledi. Siyah beyazlı futbolcular bugün Ankara’daki Karum alış veriş merkezindeki Kartal Yuvası mağazasında taraftarlara imza dağıtacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz