DENİZLİ HABERLERİ

Denizli'de yaşlı çifte ziyaret

DHA
28.03.2016 - 12:55Son Güncelleme :
DHA

DENİZLİ Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen, yürütme kurulu üyeleriyle birlikte Yaşlılar Haftası için 95 yaşındaki Mehmet Kemer ile 94 yaşındaki Habibe Kemer'i ziyaret ederek gönül aldı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen ve Yürütme Kurulu üyeleri, Yaşlılar Haftası dolayısıyla Kemer ailesini evinde ziyaret etti. 95 yaşındaki Mehmet Kemer ve 94 yaşındaki eşi Habibe Kemer'i ziyaret eden Kadın Meclisi üyeleri, yaşlı çiftle bir süre sohbet etti.

Yaşlıların her zaman yanında olduklarını söyleyen Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen, "Ziyaretimizde büyüklerimizle sohbet ederek onların hayır dualarını almaya çalışıyoruz. Bu ziyaretler bizim için çok önemli. Ziyaretlerimiz kapsamında yaşlılarımızla sohbet etmenin yanı sıra onların ihtiyaçlarını tespit ederek yardımcı olmaya çalışıyoruz" dedi.

Ramazan ÇETİN / DENİZLİ, (DHA)

FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden Denizli'de yaşlı çifte ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 12 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Denizli'de yaşlı çifte ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı