Futbol Denizli'de gözler Bakkal'da
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Denizli'de gözler Bakkal'da

Bank Asya 1. Lig'de, teknik direktör arayışları sürdüren Denizlispor'un, öneri götürdüğü Mesut Bakkal'dan yanıt beklediği bildirildi.

Kulübü başkanı Salih Amiroğlu, Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci'yi ziyaretinde gazetecilere yaptığı açıklamada, Hamza Hamzaoğlu'nun istifasının ardından, takımın başına getirmek için görüştükleri Mesut Bakkal'ın kendilerinden 2 gün süre istediğini belirtti.

Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci ise Denizlispor'un kurumsallaşması ve saygın bir kulüp olması gerektiğini, yeni yönetim kurulunun da Denizli'ye yakışır, kalıcı, sağlam ve standartları olan bir kulüp yaratmak için çalıştığını söyledi.

Takımda Hamza Hamzaoğlu'nun ayrılmasının ardından yeni teknik direktörü belirlemek için çalışmaların sürdüğünü ifade eden Zeybekci, şöyle konuştu:
“Denizlispor, kendine yakışır şekilde bir teknik kadro kurmak için çalışıyor, ama şu olmamalı; bildik, tanıdık, artık her yerde aynı isimlerin dolaştığı bir teknik kadro Denizli'nin bir çözümü olmamalı, olamaz da. Bunlar Denizlispor'a gelip artık manzarayı karartmasınlar. Denizli, kalıcı çözümlerle bu işi halletmeli. Ben, yönetimin bu konudaki ince eleyip sık dokuyan kararını destekliyorum. Alacakları kararın saygıyla arkasında duracağımı beyan ediyorum. Şu andaki teknik kadro da Denizlispor'un ihtiyacını görüyor. Sadece destek vermek lazım.”
Amiroğlu, belediye başkanı Zeybekci'ye flama, kaşkol ve forma hediye etti.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle