« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizli'de gollü gtalibiyet sevinci

Denizlispor Birinci Süper Lig tarihinde ilk kez

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Ligde kalma mücadelesi veren Sakaryaspor karşısında maça tutuk başladıklarını ifade eden Dalaman, ilk 10 dakikalık bölümde 2 farklı yenik duruma düşecek hatalar yaptıklarını ve daha sonra toparlanıp öne geçtiklerini söyledi.

10 kişi kalan Sakaryaspor'un ilk yarının sonlarında beraberliği yakaladığını hatırlatan Dalaman, “Moralimizi bozmadık. Rakibin 10 kişi kalmasını iyi değerlendirdik. 2-1'den sonra Sakaryaspor'un risk alarak üzerimize gelmesi de işimizi kolaylaştırdı. İkinci yarıdaki güzel futbolumuzla farklı skoru yakaladık. Forvet oyuncularımız biraz daha başarılı olabilse, skor çok daha farklı olabilirdi” dedi.
  
BULAK'A SAHİP ÇIKTI
  
Bu arada, teknik direktör Giray Bulak'ın maç sonrası “Keşke fark bu kadar fazla olmasaydı” sözlerinin eleştirilmesine tepki gösteren Dalaman, “Bazıları oturduğu yerden konuşuyor. Hocamızın sözlerinde art niyet aramanın bir anlamı yok. Maçtan sonra ben kendisine (Bu kadar fark olmasa iyiydi. Ligde kalma çabasındaki rakibimizin moralini fazlasıyla bozacak bir sonuç. Bizim de havaya girmemize yol açabilir) dedim. Çünkü böyle bir hava bu hafta oynayacağımız Beşiktaş maçı için tehlikeli olur. Bakarsınız biz de bu maçı farklı kaybedebiliriz. Çünkü bu tür sonuçlar futbolun içinde var” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz