Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizli tribünde

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

F.Bahçe'nin, Denizli ile yaptığı sezonun son maçını, Kanarya'nın yeni teknik direktörü Mustafa Denizli'de izledi. F.Bahçe ile anlaştığından bu yana, ilk kez takımının maçını izleyen Denizli'ye taraftarlar sevgi gösterisinde bulundu. Denizli bu ilgiye ayağa kalkarak cevap verdi.

Yusuf'a sevgi seli

F.Bahçeli taraftarlar, anlaşma sağlanan Denizlisporlu Yusuf'a büyük sevgi gösterisinde bulundu. Taraftarlar, Yusuf'u tribünlere çağırırken, Denizlisporlu futbolcu, taraftarlara alkışlarla karşılık verdi. Bu arada maçı izleyenler arasında eski teknik patron Veselinoviç de vardı.

Ve Tayfun imzalıyor

F.Bahçe formasını 5 yıldır giyen Tayfun, prensip anlaşmasına vardığı İspanyol kulübü Real Sociedad ile üç yıllık sözleşme imzalamak üzere bugün bu ülkeye gidecek. F.Bahçe'nin Tayfun için 3 milyon dolar bonservis ücreti talep edeceği öğrenildi.

Ganalılar kadrodışı

Turhan Sofuoğlu, Denizlispor karşısında Ganalı futbolcular Johnson ve Preko'yu 18 kişilik maç kadrosuna almadı. Gönderilmesi planlanan 2 futbolcunun yerine, Saffet ve genç Gökhan, ilk 11'de sahaya çıktı. Erkan ve Güvenç, uzun bir aradan sonra 18 kişilik maç kadrosunda yer aldı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler