« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizli sıkıntılı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Hasta ve sakat futbolcular yüzünden Kasımpaşa maçı iptal edildi. Hastalanan Oktay idmana çıkmadı. Abdullah çalışmayı yarıda bıraktı. Sergen ve Tugay düz koşu yaptı...

<ı>Hafif idman

2000 Avrupa Futbol Şampiyonası Eleme Grubu'nda 27 Mart'ta Moldova ile karşılaşacak (A) Milli Takım dün başlayan ara hazırlık kampı ile bu karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktör Mustafa Denizli yönetiminde dün Beylerbeyi Stadı'nda ilk çalışmasını yapan ay yıldızlı takımımızın Kasımpaşa ile oynaması gereken hazırlık maçı ise hasta ve sakat futbolcuların çokluğu nedeniyle iptal edildi.

<ı>Sevgi gösterisi

Sakatlıkları bulunan Sergen ve Tugay'ın düz koşu yaptığı antrenmana, hastalanan Oktay katılmazken, idmanda arka adalesinden sakatlanan Abdullah çalışmayı yarıda bıraktı. Yaklaşık bir saat süren hafif idmanda öğrenciler milli futbolculara sevgi gösterisinde bulunurken, Mustafa Denizli, ara kampın takım içi kaynaşmayı arttırmayı amaçladığını söyledi. Denizli, sakatlıkların programlarını aksattığını da ifade etti.

<ı>Kartalspor'la maç

Milli Takım Doktoru Cengiz Dinç, Oktay'ın ateşlendiğini ve otelde istirahat ettiğini belirtirken, Sergen ve Tugay'ın arka adalelerindeki çekme nedeniyle takımdan ayrı çalıştıklarını açıkladı. Dinç ayrıca, Abdullah'ın da arka adalesindeki çekme nedeniyle çalışmayı yarım bıraktığını bildirdi. Bu futbolcuların sakatlıklarının ciddi olmadığı açıklandı. Milliler bugün saat 11.30'da Bayrampaşa Stadı'nda Kartlaspor ile bir hazırlık maçı oynayacaklar.
Bunları da Beğenebilirsiniz