Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Denizli: Sergen'i çizmeye gömerim

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli; futbol yorumculuğu yapan, aynı zamanda da Beşiktaş A2 Takımı'nı çalıştıran Sergen Yalçın hakkında ilginç açıklamalarda bulundu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Denizli, televizyon ve gazetede yaptığı yorumlarda lafını sakınmayan, çoğu zaman Beşiktaş'ı çok sert dille eleştiren Sergen için, "Çizmeyi aşarsa çizmeye gömerim" dedi.

İşte Mustafa Denizli'nin, Lig TV'deki 2'ye 1 programında söyledikleri:

Sergen'i çizmeye gömerim!
Beşiktaş'ın A2 takımını çalıştıran Sergen Yalçın'ın, takım ve kendisiyle ilgili yorumlarına Denizli, "Sergen'i izlemiyorum. Ama sert eleştiriler yapıyormuş. Çizmeyi aşarsa çizmeye gömerim" şeklinde ilginç bir yorum getirdi.

Tello gönderiliyor mu?
Beşiktaş teknik direktörü, Şilili oyuncu Tello ile ilgili sorulan bir soruya, "Tello, milli takımdan döndüğünde çok ciddi bir konuşma yapacağım ve bu çok kısa sürecek" yanıtını verdi.

Bobo da sırada
Denizli'nin bu oyuncuyu göndermek istemesinin nedenleri arasında Tello'nun dış basında verdiği demeçlerin yanı sıra bu sezon sergilediği kötü performansının da yer aldığı vurgulandı.

Mustafa Denizli'nin devre arasındaki transfer planlarının içerisinde iyi bir teklif gelmesi halinde Bobo'yu da göndererek yerine daha kaliteli bir santrfor almak istemesinin de olduğu öğrenildi.

Delgado'yu arıyorum
Beşiktaş Teknik Direktörü Denizli katıldığı 2'ye 1 programında, hem kendisinin, hem de takım arkadaşlarının Delgado'yu çok aradıklarını söyledi.

Şampiyonluk engellenemez
Denizli, takımının şampiyonluktan uzaklaştığı yönündeki eleştirilere, "Beşiktaş şampiyon olacak. Bunu kimse engelleyemez.  Bunu hepimiz göreceğiz" şeklinde yanıt verdi.

Şimdi bırakın gitsin diyorlar
Tribünlerin son dönemlerdeki maçlarda Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'e sert tepkiler göstermesini de eleştiren Denizli bu durum için şu açıklamayı yaptı: "(Yeter Demirören, 2 kupa yeter) diye bağıranlar, şimdi (Bırakıp gitsin) diyorlar. "

Gezer'in başımızın üstünde yeri var
Denizli, Bünyamin Gezer ile ilgili, "Bünyamin Gezer'i derbiye versinler, başımın üstünde yeri var. Hakem hatalarını ben hep içimde yaşarım. Bunları da kimseyle paylaşmam" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler